ارتباط نان نفت وما روحانيون..!

چقدر خوب بود احزاب در ايران جا می افتاد، وچقدر خوب بودمردم مطالبات خودشان را از طريق احزاب پی گيری می کردند...نمي دانم يادتان هست يانه؟ من يكي از آن ده مليون نفر ی بودم كه به هاشمي راي دادم وهنوز هم ارادتم به ايشان باقی است ،وهنوز هم معتقد هستم اگر ايشان می امدند از خيلی از جهات الان ما چند قدم جلو بوديم بگذريم  طوری شده است که دلم مي خواهد كه احمدي نژاد موفق شود لابد مي پرسيد چرا؟ (عجله نكنيد در ضمن يك وقت فكر نكنيد كه رنگ عوض كرده ام ودنبال پست ومقام می گردم)نه..قضيه چيز ديگری است !مسئله اينجا است، اگر احمدي نژاد نتواند شعار هاي دهان پر كنش را عملي كند آنروزديگر توده مردم كاري به رئيس جمهور وچپ وراست ندارند بلكه آنوقت سراغ ما آخوندجماعت را می گیرند که پس وعده های که داديد چه شد؟..(از حال مثل من که دم دستشان هستيم نگو ونپرس ! )پس  خدا كند كه رئيس جمهور بتواند نان نفت را به سفره هايمان را بياورد، هم مردم به يک نان ونوائی می رسند ،هم اينکه ما روحانی جماعت شرمنده مردم نمی شويم...(بايد تا روحانی باشی تا ملتفت بشوي که من چه می گويم..!)

/ 21 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حق دوست

حاجی چرا تحمل شنیدن حرفهای ما رو نداری و نوشته های من رو پاک می کنی ؟

تقي77

سلام. من که از احزاب خوشم نمی اد. همين مدل بهتره. بيشتر می خوره تو دهن يه عده. اونجوری ديگه اگه کسی تو حزبی نباشه، بيچاره می شه. يا اين که بايد به يه حزب تن بده. و در آخر. اگه مردم پول نفت رو از شما نمی خواستن، اون موقع دوست داشتين احمدی نژاد موفق نشه؟ خسته نباشيد. خدانگهدار

بيژن

سلام حاج آقا مرسي از جوابتون شكي نيست كه نميتوان با استناد به يك نفر امر بر محكوميت يك قوم داد من دركم از مرقومه شما اين بود كه كليت داده ايد و در هر حال رفع سو تفاهم شده و ميتوانم بگويم درد شما درد ماست وگرنه بسياري از روحانيون شريف همقدم با ديگر برادران و خواهران خودشان حتي تا سلول هاي انفرادي و طبقات پايين اتاق هاي بازجويي را تحمل كرده اند ....خدا همه ما را به راه راست هدايت كند در هر حال اميدوارم از ما دلخور نباشيد

zita

سلام.البته شکی نيست که از پول نفت به شما هم چيزی نرسيده(مانند ۹۵٪ مردم ايران)چون اگر اهل سو استفاده از مال همگانی مردم٫ بوديد٫وقت تان را برای وبلاگ نويسی نميگذاشتيد.در همه شغل های دنيا٫خوب و بد هست.که به هزار چیز بستگی دارد.ولی بايد پذيرفت که هر شغلی٫گروه خاصی را جلب ميکند.مثلن آنکه وکيل ميشود٫با آنکه حسابداری ميخواند٫با هم تفاوت شخصيتی دارند.و چون روحانيون٫داری مشخصه خاص خودشان هستند٫گروه اقليتی که بطور کامل در آن چهارچوپ نميگنجد٫با همان داوری ها برخورد ميکند.بخصوص اگر مانند شما٫در دسترس باشد.

zita

در ضمن٫در کشور ايران٫با نوع حکومتی که داريم(يعنی مسوول بدی يا خوبی تنها با يک گروه است)ديگر نميتوان گناه را بگردن ديگران انداخت.مردم همه کمبود ها را بحق از گردانندگان کشور ميدانند.مگر در آمريکا یا آفریقا همه خیر و شر را از چشم دولت نمیبینند؟حالا در ایران تصمیم گیرنده چه کسی است؟اگر میخواهند که مردم به پایشان گل بریزند٫میدانند چکار باید بکنند.

مریم

سلام علی آقا ...چی بگم...هيچ ..سکوت بهتره...راستی تا يادم نرفته ما به روزيم و منتظر...

لاله

فکر نمی کنيد اگر بقول شما دين از سياست جدا می بود ...مقام روحانيت الان محترم تر ميبود؟....سياست هميشه حيله و تزوير را با خودش داره!.......اين وسط چی از بين می ره؟

veronika

وايييی مگه درد دلی هم برای شما ها می مونه؟اسلام و جوانارو به کثافت کشيديد کم نيست رو رو بشم!مگه شما وجدان هم داريد که شرمنده بشيد!اون تعریفاتون هم از روحانی بذار دم کوزه ابشو بخور!اعتماد بنفسی دارید که ادم کف می کنه! نمی دونم اگه ۴ تا حدیثم خونده باشه ادم خجالت میکشه از کاراش!اگه خدایی باشه مطمئن باشین تو قیامت راهتتون نمیذاره این مردم بی بخار که هیچ کاری نمی کنندو من نمی دونم به قول مشیری از خدا چرا صدا نمی رسد!

سید عبدالحمید

سلام عليکم حضرت مستطاب. مراتب ارادت خودم رو خدمتتون عرض ميکنم.حقير چند مدتی نتونستم اپديت کنم.....حالا که آمدم و مطلب جالبتون رو خوندم بايد عرض کنم که طلا که پاک است از محاسبه چه باک است؟؟روحانيت ما هنوز سرمايه هايی چون آيات عظام بروجردی و خوئی و خوانساری و حضرت امام و شيخ جعفر مجتهدی و سيد مهدی روحانی(رفع الله درجاتهم)دارد که هيچ کس در هيچ زمان و تحت هيچ شرايطی نميتواند خللی به اين سرمايه عظيم وارد کند....افتخار ما اينست که شيعه علوی هستيم و روات احاذيث اهل بيت اين عزيزان هستند......يا علی مدد سيد

R

سلام کاش يکی پيدا مشد مفهوم ايش جمله رو مگفت . (حالا کاری نداريم که چند نفر قبل انتخابات اين شعار را شنيده بودند)