«باارز سلام وخسته نباشيد:

آقای غافله باشی ما رابا لگد وکشيده می زند هيچ کس از کلاس ها او رادوست ندارد او بسيار آدم بدی است مااورادوست نداريم حتی مدير وناظم وهيچ کس از او راضی نيست او مراکشيده های محکم ولگد می زند تمام مدرسه خوش حال می شود که او نيايدما آقای رحمانی رادوست داريم وهمه ی مدرسه از او راضی وخشنود است خدا کند هميشه او معلم ورزش ما باشد       با تشکر از اموزشو پرورش»

تعجب نکنيد داستان از اين قرار است که هفته گذشته از يکی از مدارس ابتدائی شهربه اتفاق همکاران بازديدی داشتيم هنگام خداحافظی چشمم به صندوق پاسخ به سوالات مدرسه افتاد  وبا کنجکاوی گفتم :اگه ميشه لطفا در اين صندوق را باز کنيد؟مدير هم بلافاصله رفت و به همراه خودچند دسته کليد آورد ، کلی با کليد ها کلنجار رفت،هر طور بودبا لاخره  با زحمت وفشار در صندوق باز شد، از شما چه پنهان در داخل صندوق مقداری گرد وغبار و يک اسکناس صد تومنی ويک ياداشت بود! سرتان را درد نياورم ياداشت را برداشتم  وخواندم ،با کمال تعجب ديدم که چند سال از عمر اين ياداشت می گذردودر اين مدت متاسفانه  مدير  فرصت نکرده  است صندوق را باز کند تا به مشکل دانش آموزی که اين نامه را نوشته رسيدگی کند..آخه می دونيد چيه ؟آقای قافله باشی الان دوسال است که باز نشست شده است!!

 

/ 15 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
zita

سلام.من نمیپرسم صاحب آن اسکناس صد تومنی پيدا شد يا نه.اما دوست داشتم از آن خانم مدير میپرسيديد٫اگر خود ايشان نامه ای به مقامات آموزش و پرورش مينوشتند و جوابی نميگرفتند٫چکار ميکردند يا ميگفتند؟مشکل ما کشورهای جهان سوم٫همين هست...بايد همه از خودمان شروع کنيم تا بعد بتوانيم ديگران را بازخواست کنيم.در اين ميان دلم برای آن بچه ميسوزد که چه زود٫اعتمادش را به عدالت کشتند.

یوسف

سلام . اين گوشه ای از سيستمی است که دست بدست به دست شما رسيده است ! علی آقای عزيز ؛ افتخار اصلاح آن بکدامين دولت کريمه می رسد ؟

شاهين

قالب وبلاگتون خيلی قشنگ شده .. مبارکه . فقط اون بالا نوشته نيو پيج ۱ .. کاش اسم وبلاگ رو ميذاشتين . يا علی مدد.

افتاب

سلام حاج اقا.من یه سوال دارم. البته این سوالمو چندین بار از علمای دیگه هم پرسیدم ولی جوابهای متناقض گرفثم. من میخوام بدونم گوشتی که ذبح غیر اسلامی داره ایا فقط حرامه یا نجس هم هست؟مثلا ایا خوردن پیتزایی که با کوشت غیر حلال پخته شده ذر صورتی که گوشتش جدا بشه جایز هست یا نه؟ به همین ترتیب در مورد غذاهای ابکی مثل سوپ و خورش؟ در مورد گوشت خوک که نجسه خوب فطعا همه غذا حرامه ولی مشکل من در مورد گوشت مرغ . ... که فقط ذبح غیر اسلامی دارند هست. ممنون میشم که به این سوالم پاسخ بدید.

امین

هرچی بيشتر ادای معلم ها رو درمی آورد بيشتر به سختی کارم آگاه ميشم. شکر خدا اينقدر با بچه ها دوست بودم که نياز به نامه نباشه. هميشه بچه ها راحت حرفهاشون رو زدن. فقط ديروز بود که يکی از بچه ها برام نامه نوشته بود و داده بود يکی از دوستاش بياره. توش ازم معذرت خواسته بود. فکر کرده بود از کارش ناراحت شدم. دنيای بچه ها خيلی قشنگه. قدر بچگی رو نمی دونيم تا گير دنيا بيفتيم. معلمی سخته.

اكبر

سلام خذا قوت / بيچاره دانش آموزا/ خدانگهدار

نجوای شاکی

سلام عليکم ......خوبين الحمدلله اقا من کلی با وبلاگ شما حال کردم با اجازتون خيلی خوشحال شدم لينکتونو هم اضافه کردم........يا علی به ما هم سر بزنين

احمدكاشفي

سلام موفق باشيد . در جهت آگاهی دادن برای تان آرزوی توفيق دارم .