موقعي كه بچه اي دست كوچك خود را در دست شما قرار مي دهد، امكان دارد دستش آغشته به بستني يا يخ در بهشت باشد، حتي ممكن است زگيلي در زير انگشت دست راستش، يا اينكه نوار زخمي دور تا دور انگشت كوچكش داشته باشد. اين مهم نيست مهم اين است كه دست كوچكي كه در ميان دستهاي شما قرار دارد ،دستي است كه به آينده تعلق دارد ،اين دست ممكن است روزي به كتاب آسمانی بچسبد، ويا به اسلحه اي خشن تماس يابد. به نرمي ومهرباني زخمي را پانسمان كند .ويا لرزان وترسان سرنگ مواد مخدري راچنگ زند.اين دست درست در همين لحضه در دست شما است!

                                  kiddo07.jpg         

/ 6 نظر / 11 بازدید
امین

سلام .يعنی از همين کوچکی بزرگ بشماريمش . يعنی از همين کوچکی اون يک انسانه ... موفق باشيد

رضوان(پرواز در ملکوت)

سلام! طاعات و عبادات قبول حق.وبلاگ خوبی داريد .انشاالله موفق باشيد.به ما هم سر بزنيد. در آستانه شبهای قدر هستيم .مارا هم دعا بفرماييد. يا علی

zita

سلام.اين پست شما يکی از کوتاهترين و لازمترين متن هايی هست که خوانده ام.تکرار و یاد آوری روزانه اين مطلب٫شايد بهترين و موثرترين٫راهکار بهبود جامعه جهانی در آينده باشد.همهء امر به معروف٫در اين پست شما جا گرفته است.اگر از کودکان و حتی٫ از نوزادان٫شروع نکنيم٫هرگز نميتوانيم مدينه فاضله را در بهترين روياهايمان هم ببينيم.کاش همه آموزگاران جامعه از راديو و تلويزيون گرفته تا سخنرانان دينی٫اين راهکار را در اولويت خاص قرار بدهند.خود شما ميتوانيد اولين نفری باشيد که بطور جدی و با پشتکار٫اين را در جامعه ايران به اجرا بگذاريد.

تقي77

سلام. فرزند صالح، گلی است از گل های بهشت. التماس دعا/ خدانگهدار

بچه های مدرسه

سلام . دوست عزیز به حجره طلبگی ما هم سر بزنید . موفق و موید باشید . علی علی

فرهاد

سلام آقا علی. وبلاگت برام جالب بود و مفید. اگه میشه یه سر به وب ما بزن. می خوام نظرت رو در موردش بدونم.التماس دعا...