طلبه آواز خوان!

طلبه آواز خوان!

از هر انگشتش یک هنر می بارد.! روحانی است اما لباس ندارد یعنی  خودش را خلع لباس کرده است! ساکن قم است و پدرش آیت الله است و خودش هم در  درس خارج فقه شرکت می کند..قاری قرآن واستاد خط است وعکاس وشاعروروزنامه نگار...کتاب هم می نویسد !این آواخرآواز هم می خواند.(البته فکر می کنم آواز را بدور از چشم پدر می خواند)و بالاخره دستی هم در وبلاک نویسی دارد یعنی چند وبلاک را مدیریت می کند...اوخودش را اینچنین معرفی می کند:

(بنده حتما هنردوستم و احتمالا هنرمند! خطاطم و آشنا با موسيقی و رديف‌های آوازی موسيقی اصيل سنتی و خواننده‌ی آواز با ساز و قرائت قرآن به سبک قاریان مصری. با عکاسی و فيلمبرداری و اصول نويسندگی آشنايم و کتب متعددی چاپ کرده‌ام. در ويراستاری دست و تبحری دارم و با برخی سازمان‌ها در اين خصوص ارتباط کاری دارم. مدرس خوشنويسی انجمن خوشنويسان قم هستم و در شاعری به خصوص شعر طنز تجربياتی دارم و در داستان‌نويسی نیز ذوق‌آزمايی کرده‌ام.

...)

                                                          

            

از دوستان قدیمی مااست اما شاید نزدیک ۱۵سالی است که همدیگر ندیده ایم...تا اینکه کتابی از ایشان منتشر شد به نام عسل ومثل که بدستم رسید ود رمقدمه اش آدرس وبلاک خودرا برای خوانندگان معرفی کرده بود...(من هم که کارتهای شبانه تهیه می کنم و معمولابعد از نمار صبح به سراغ اینترنت می روم ..اما اینبار علی رغم اینکه صبح باید سر کلاس حاضر می شدم...بیدار ماندم و به سراغ دوست قدیمی رفتم)...

والان که این مطلب را می نویسم در حال گوش کردن به آواز ایشان  در دستگاه ابو عطا هستم... ودخترم تا پاسی ازشب با من بیدار ماند..اما طفلک ..وقتی دید از قصه شب پدر خبری نیست در زیر صندلی پدر به خواب رفت...بگذریم اگر می خواهید با او آشنا شوید بد نیست سری به او بزنید    در وبلاک تجلـّيگاه و تخلـّيگاه احساس!

                 

          کنسرت های این روحانی که در دانشگاها اجرا کرده را اینجا گوش دهید

 

نوشته : ali در ساعت ۱:٠٧ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٤ دی ،۱۳۸٥


تماس با نویسنده

اللهم اخرجنا من الظلمات الوهم واكرمنا به نور الفهم , اللهم افتح علينا ابواب رحمتك و انشر علينا من خزاين علومك , برحمتك يا ارحم الراحمين

آرشیو وبلاگ

صفحه نخست
اسفند ٩٠
دی ۸٥
آذر ۸٥
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
اسفند ۸٤
دی ۸٤
آذر ۸٤
آبان ۸٤
مهر ۸٤
شهریور ۸٤
امرداد ۸٤
تیر ۸٤


لنیکستان

منبرنت
کشکول جوانی
هلوع
صریر
نگاهی از دور
چند قدم نزدیکتر به خدا
روستای فطرت آباد
بچه های قلم
مجال
روزنگار يك معلم
بر بال های پرنده آبی
زندگی يعنی توکل بر خدا
لوطی
يادشتهای استشهادي فدای سيد علی
فقیه
تجلـّيگاه و تخلـّيگاه احساس!
پایگاه حجت الاسلام سلیمیان

نقد و بررسی وبلاگ طلاب و روحانیون

وبلاگ فارسی
وبلاگ فارسی